Aktuality


November 2021

Pozvánka na informačný na Informačný webinár „Regeneratívne poľnohospodárstvo na Slovensku – súčasná situácia a možnosti pre jeho rozvoj“

Nadácia Ekopolis pozýva na informačný webinár „Regeneratívne poľnohospodárstvo na Slovensku – súčasná situácia a možnosti pre jeho rozvoj“, ktorý sa uskutoční online 25. novembra 2021 (štvrtok) od 13,00 – 15,00 hod.

Jeho cieľom je predstavenie východísk pre používanie postupov regeneratívneho poľnohospodárstva a agrolesníctva (ako prístupov udržateľného využívania pôdy), diskusia o príkladoch dobrej praxe, ako aj o bariérach pre rozšírenie používania udržateľného poľnohospodárstva na Slovensku. V rámci webinára Vám ponúkneme štyri zaujímavé prezentácie o poľnohospodárstve v EÚ a na Slovensku, vrátane prezentácie o výsledkoch prieskumu, ktorý realizovala Nadácia Ekopolis v rámci programu PRE PÔDU.

Nižšie nájdete detailnejší program, ako aj inštrukcie a link na prihlásenie sa na online podujatie. Webinár bude prebiehať cez platformu MS TEAMS, link zašleme prihláseným účastníkom najneskôr deň pred akciou (vzhľadom na termín prihlásenia). Budeme sa však snažiť potvrdzovať účasť a posielať prihlasovací link aj priebežne.

Pozvánka – Regeneratívne poľnohospodárstvo

Všetko dôležité z Nadácie Ekopolis priamo vo vašej e-mailovej schránke.